Farmari to jedne z największych targów sprzętu rolniczego i leśnego na terytorium Finlandii. Skupiają głównie tych zwiedzających, którzy profesjonalnie zajmują się sektorem rolniczym i wraz z całymi rodzinami przybywają by obejrzeć nowinki techniczne prezentowane przez producentów maszyn. Wystawa organizowana jest cyklicznie co dwa lata w różnych rejonach kraju. W tym roku odbyła się w miejscowości Seinajoki w dniach 14-17 czerwca 2017. Liczba wystawców przekroczyła 400, a przez trzy dni trwania wystawy odwiedziło ją łącznie ok. 94 tys. zwiedzających.

Firma PRONAR reprezentowana była przez fińskiego importera oraz dystrybutorów z różnych części kraju. Na stoisku o powierzchni 500m2 zaprezentowano szeroką ofertę firmy Pronar. Dominujące były pokaźne przyczepy Pronaru (objętościowe T900 i T400, rozrzutniki obornika NV161/4 i N262/1 oraz przyczepa hakowa T285). Szeroko prezentowaliśmy również maszyny do zbioru roślin zielonkowych- zestaw kosiarek PDF300 wraz z kosiarką typu „motyl” PDD830, Zgrabiarki ZKP800 i ZKP420 oraz przetrząsacz karuzelowy PWP770. Zaznaczono również obecność w ofercie Pronaru takich wyrobów jak osprzęt do ładowaczy czołowych (przecinak do bel PB 1.5 E i wycinak kiszonki WK 1.5 EW) jak również pług odśnieżny PUV3300M na perforowanym lemieszu.

Produkty PRONARU cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno firm usługowych działających w branży rolniczej jak również rolników. Jak podkreślają rozmówcy, obszerna oferta produktowa PRONARU, wysoka jakość produkowanych maszyn oraz nowoczesne zakłady produkcyjne robią na nich niesamowite wrażenie. Tego typu wydarzenie jest doskonałą okazją aby wymienić się spostrzeżeniami z użytkownikami maszyn i zebrać na ich temat opinie i przyszłe potrzeby.

Zapraszamy do fotogalerii: