Oferty pracy – pozostałe

Ze względu na nieustający rozwój firmy poszukujemy:

  1. Ajent stacji paliw
    MIEJSCE PRACY woj. podlaskie
    OBOWIĄZKI:
    • Poszukujemy ajenta do prowadzenia stacji paliw na warunkach umowy ajencyjnej.
    • Ajent otrzymuje w dzierżawę cały obiekt, za który płaci miesięcznie dla Pronar Sp. z o.o. czynsz, a do obsługi stacji w ramach własnej działalności zatrudnia pracowników i ponosi ich koszty osobowe.
    WYMAGANIA:
    • prowadzenie lub gotowość do podjęcia działalności gospodarczej
    • samodzielność i umiejętność kierowania zespołem
    • pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole
    • zmysł handlowy, elastyczność oraz umiejętności planistycze
    OFERUJEMY:
    • współpracę w oparciu o umowę ajencyjną
    • wynagrodzenie prowizyjne za sprzedaż paliw oraz zysk z działalności handlowej
    • „wolną rękę” co do sposobu zatowarowania stacji

    W razie pytań – szczegóły pod nr tel. 85 744 19 99 lub 507 923 951, Hurtownia Paliw – Pronar Sp. z o.o.

    Data publikacji:
  2. Manager do prowadzenia Salonu SPA – dzierżawca
    MIEJSCE PRACY Narew (pow. hajnowski)
    WYMAGANIA:
    • Znajomość i doświadczenie w branży kosmetycznej i gastronomicznej.
    • Znajomość świadczenia usług w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne / interpersonalne oraz predyspozycje do pracy.
    • Umiejętność trafnej analizy potrzeb klienta.
    • Mile widziane wykształcenie wyższe.
    KONTAKT: Szczegółowych informacji udziela Dział Kadr:
    e-mail: kadry@pronar.pl
    telefon: 85 68 27 272;