Centrum Wystawowe PRONAR

Centrum Wystawowe Pronar to unikalne w skali europejskiej miejsce, stworzone z myślą o naszych gościach. Jest to stała ekspozycja fabryczna, zajmująca powierzchnię ponad 10 hektarów. Na tej imponującej przestrzeni udało się nam pokazać pełne portfolio maszyn rolniczych, komunalnych oraz recyklingowych, ale także pokazać siłę i potęgę firmy Pronar w produkcji komponentów.

Celem stworzenia Centrum Wystawowego nie było wyłącznie prezentowanie oferty firmy Pronar, ale także zaprezentowanie nowoczesnych technologii i innowacji, stojących za naszymi maszynami i urządzeniami.

Centrum Wystawowe Pronar składa się z trzech części – dwóch hal wystawowych oraz Placu Wystawowego. Większa z hal zawiera w sobie ekspozycje poświęcone Wydziałowi Recyklingu, Wydziałowi Maszyn Komunalnych, Wydziałowi AGRO, Wydziałowi Osi i Układów Jezdnych, Wydziałowi Wózków Widłowych, Wydziałowi Tworzyw Sztucznych oraz Wydziałowi Pneumatyki i Hydrauliki. Mniejsza z hal została w całości poświęcona Wydziałowi Kół Tarczowych, w których produkcji PRONAR jest światowym wiceliderem. Integralną częścią Centrum jest także Plac Wystawowy. Miejsce, w którym zaprezentowane zostały wszystkie produkowane przez Pronar maszyny rolnicze, komunalne oraz recyklingowe.

Ta stała ekspozycja mieści się na terenie filii Pronar w Siemiatyczach, do której dojazd ułatwia położenia miasta przy transeuropejskiej trasie Via Carpatia (S-19). Część naszych gości dociera do Centrum Wystawowego samolotami floty powietrznej Pronar-u.

Zachęcamy nie tylko do wirtualnej wycieczki po tym jedynym w swoim rodzaju obiekcie, ale także do osobistej wizyty w Centrum Wystawowym Pronar w Siemiatyczach.