Części zamienne

Gwarancja – 12 miesięcy

Oferujemy Państwu najlepiej wyposażony magazyn oryginalnych części zamiennych do wszystkich maszyn marki Pronar. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, która służy pomocą techniczną oraz logistyczną.
Firma Pronar posiada olbrzymią sieć ponad 200 punktów dealerskich z profesjonalnymi pracownikami niemal na całym świecie. Dzięki temu nasi klienci mogą w każdej chwili skontaktować się z najbliższym dealerem w sprawie potrzebnych części. Zastosowanie nowoczesnych systemów logistycznych pozwala dealerom firmy Pronar krótkim czasie zaoferować pożądaną przez Państwa część.

Dzięki współpracy z ponad kilkuset dostawcami z całego świata, w firmie Pronar, kupujący ma do dyspozycji magazyn, zaopatrzony w oryginalne części, zawierający ponad 40 tysięcy pozycji. W jednym miejscu można zakupić wszystkie materiały eksploatacyjne, niezbędne do przeglądów serwisowych, oraz niemal każda część zamienną, niezbędną do napraw maszyn rolniczych różnych marek.

Kupując w firmie Pronar mają Państwo pewność, że dostarczone części są oryginalne, sprawdzone i podlegające gwarancji. Dlatego też klient nabywa wraz z częściami związane z nimi doświadczenia, pomoc techniczną oraz serwis.

Zaopatrując się w oryginalne części w firmie Pronar zyskują Państwo:

  • Wielokrotnie dłuższą żywotność części
  • Gwarancje Ciągłości pracy maszyn, nie ma przestojów związanych z częstymi wymianami podzespołów co jest szczególnie kosztowne i uciążliwe podczas sezonu prac polowych
  • Braku konieczności żmudnych, powtarzających się napraw maszyn
  • Dzięki temu, że części są zaprojektowane specjalnie dla danej maszyny, klient otrzymuje pewność, że razem działają one idealnie, co pozwala osiągnąć maksymalną wydajność
  • Braku obaw, że słaba, nieoryginalna część spowoduje uszkodzenie współpracujących z nią części, których tani producenci ze względów technologicznych nie są w stanie wykonać.
  • Bieżący dostęp do najpotrzebniejszych części i pomocy technicznej