Przedstawiciele SEKCJA AGRO

Kierownik: Tomasz Kotowicz
tel.: 506 718 313 email.:tomasz.kotowicz@pronar.pl


Paweł Żerański
tel.: 510 284 371
email.:pawel.zeranski@pronar.pl
Woj. warmińsko- mazurskie, podlaskie, mazowieckie


Sylwester Węgrzyn
tel.: 506 717 720
email.:sylwester.wegrzyn@pronar.pl
Woj. lubelskie

Kierownik: Robert Ostaszewski
tel.: 501 445 763
email.:robert.ostaszewski@pronar.pl


Artur Boniaszczuk
tel.: 510 925 646
email.:artur.boniaszczuk@pronar.pl
Woj. pomorskie, kujawsko – pomorskie


Erwin Kowalski
tel.: 501 543 950
email.:erwin.kowalski@pronar.pl
Woj. łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie


Krzysztof Łukacz
tel.: 506 138 251
email.:krzysztof.lukacz@pronar.pl
Woj. podkarpackie


Wojciech Wilczyński
tel.: 507 925 720
email.:wojciech.wilczynski@pronar.pl
Woj. małopolskie, śląskie

Kierownik: Grzegorz Tomkowiak
tel.: 501 206 773
email.:grzegorz.tomkowiak@pronar.pl


Jakub Antczak
tel.: 502 723 437 email.:jakub.antczak@pronar.pl
Woj. wielkopolskie


Łukasz Olejnik
tel.: 507 109 084
email.:lukasz.olejnik@pronar.pl
Woj. wielkopolskie


Tomasz Przybył
tel.: 505 802 284
email.:Tomasz.Przybyl@pronar.pl
Woj. zachodniopomorskie, lubuskie


Kamil Janisz
tel.: 507 925 058
email.:kamil.janisz@pronar.pl
Woj. dolnośląskie, opolskie