Przedstawiciele SEKCJA AGRO

Kierownik: Tomasz Kotowicz
tel.: 506 718 313 email.:tomasz.kotowicz@pronar.pl


Adam Zduńczyk
tel.: 510 284 371
email.:adam.zdunczyk@pronar.pl
Woj. warmińsko- mazurskie, podlaskie


Sylwester Węgrzyn
tel.: 506 717 720
email.:sylwester.wegrzyn@pronar.pl
Woj. lubelskie, mazowieckie


Paweł Żerański
tel.: 507 925 683
email.:pawel.zeranski@pronar.pl
Woj. mazowieckie

Kierownik: Robert Ostaszewski
tel.: 501 445 763
email.:robert.ostaszewski@pronar.pl


Artur Boniaszczuk
tel.: 510 925 646
email.:artur.boniaszczuk@pronar.pl
Woj. pomorskie, kujawsko – pomorskie


Erwin Kowalski
tel.: 501 543 950
email.:erwin.kowalski@pronar.pl
Woj. łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie


Krzysztof Łukacz
tel.: 506 138 251
email.:krzysztof.lukacz@pronar.pl
Woj. podkarpackie


Wojciech Wilczyński
tel.: 507 925 720
email.:wojciech.wilczynski@pronar.pl
Woj. małopolskie

Kierownik: Wacław Wandelt
tel.: 507 924 412
email.:waclaw.wandelt@pronar.pl


Jakub Ranoszek
tel.: 519 147 541 email.:jakub.ranoszek@pronar.pl
Woj. opolskie, śląskie


Grzegorz Tomkowiak
tel.: 501 206 773
email.:grzegorz.tomkowiak@pronar.pl
Woj. wielkopolskie, lubuskie


Paweł Slemp
tel.: 505 802 284
email.:pawel.slemp@pronar.pl
Woj. zachodniopomorskie, lubuskie


Adam Świstak
tel.: 507 925 058
email.:adam.swistak@pronar.pl
Woj. dolnośląskie, opolskie