W dniach 15-16 marca 2016 roku w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbyła  się kolejna edycja prestiżowych Inżynierskich Targów Pracy, na które zostaliśmy zaproszeni. Wzięło w nich udział blisko 100 firm i instytucji  najbardziej cenionych na rynku pracy.  Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Studentów BEST Warszawa, działające na Politechnice Warszawskiej, a współorganizatorem Biuro Karier Politechniki Warszawskiej.

Podczas Inżynierskich Targów Pracy zarówno studenci, jak i absolwenci mieli idealną okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami pracodawców, zorientowania się w ofertach praktyk, staży, a także etatowej pracy, proponowanej przez instytucje i przedsiębiorstwa. Stoisko Pronaru było jednym z najbardziej obleganych i przyciągało studentów i absolwentów z kraju jak również z zagranicy. Każda z podchodzących do nas osób była świetnie przygotowana do rozmowy o firmie Pronar. Odpowiedzieliśmy na setki interesujących pytań z zakresu technologii ,przeprowadzanych badań i testów, a także możliwości współpracy z firmą w charakterze pracownika.  Największe zainteresowanie wzbudziło  Centrum Badań i Rozwoju firmy, które jest inwestycją dostrzeganą w całym kraju.

Wydarzeniami towarzyszącymi były liczne warsztaty i szkolenia o zróżnicowanej tematyce – przeznaczone dla studentów wszystkich kierunków studiów . Przedstawiciele naszej kadry inżynierskiej przygotowali jeden z nich, który ze względu na ogromne zainteresowanie i zaangażowanie biorących w nim udział  studentów  musiał zostać przedłużony. Według opinii studentów był to jeden z najciekawszych warsztatów, w których wzięli udział.

Inżynierskie Targi Pracy okazały się sukcesem Pronaru i zaowocowały  duża liczbą napływających CV, a także zapytań o możliwość zorganizowania praktyk.  Dobra renoma firmy jako miejsca przyjaznego studentom, przezwycięża  nawet  ponad 200 kilometrową odległość od stolicy kraju, którą studenci Politechniki Warszawskiej są gotowi pokonać , aby przez kilka tygodni w roku uczyć się od naszych pracowników.

Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce: praca Pronar

Zapraszamy do fotogalerii: