W dniach 26-29 listopada 2015 odbyły się w Norwegii największe targi o charakterze rolniczym i komunalnym. Wystawa miała miejsce w halach wystawowych w miejscowości Lillestrøm, położonej 20 km od Oslo.

Wystawa Agroteknikk odbywa się co 3 lata przyciągając ogromne ilości wystawców i odwiedzających. Podobnie było w tym roku. W ciągu 4 dni wystawę odwiedziło ponad 34 tysiące osób. Dla firmy Pronar wystawa ta była wyjątkowa pod wieloma względami. Chociażby dlatego, że Pronar był obecny na wystawie po raz pierwszy w historii, prezentując najważniejsze maszyny dla rynku norweskiego. Udział w wystawie odbył się dzięki aktualnemu dystrybutorowi maszyn Pronaru.

Wśród prezentowanych maszyn z asortymentu firmy Pronar były pługi odśnieżne PUV2800M, PUV3000M oraz PU1700. Oprócz tego została zaprezentowana przyczepa PRONAR T679/2 w specjalnej kolorystyce, przyczepa PRONAR RC2100 oraz przyczepy hakowe PRONAR T285/1 oraz nowy model PRONAR T286.

Stoisko firmy Pronar cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający byli pod ogromnym wrażeniem jakości wykonania prezentowanych maszyn. Dla większości osób dużym zaskoczeniem była skala produkcji firmy Pronar, obecność na międzynarodowych rynkach, czy szeroki profil działalności.

Wystawa Agroteknikk 2015 była doskonałą okazją do prezentacji firmy Pronar oraz jej produktów. Udział w tej prestiżowej wystawie zdecydowanie wpłynął na wzmocnienie wizerunku firmy Pronar oraz jej pozycji na rynku norweskim.

Zapraszamy do fotogalerii.