Rok 2016 dla PRONAR był czasem pozytywnych zmian oraz wielkiego kroku w rozwoju rynku. Rozpoczęliśmy współpracę z jednym z największych dilerów w Szwajcarii. W dniach 24-28 listopada, miało miejsce wspaniałe wydarzenie z branży rolniczej: targi Agrama. Była to impreza wyjątkowa, ponieważ odbywa się co dwa lata oraz przyciąga największych wystawców oraz ściąga tysiące odwiedzających. Jest to najważniejsze wydarzenie, do którego wszyscy przygotowują się z należytą starannością.

Na stoisku marki PRONAR, odwiedzający mogli obejrzeć nasze produkty, w tym nowości. Przyczepa hakowa T286 na zawieszeniu pneumatycznym, okazała się strzałem w dziesiątkę. Klienci chwalili zaawansowaną technologię w bardzo korzystnej cenie. Rozrzutnik obornika N262/1, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających z uwagi na rozwiązanie techniczne oraz ładowność. Porównując z innymi rozrzutnikami pokazywanymi na wystawie, był jednym z największych. Przyczepę do przewozu zwierząt wraz z podwyższonymi ścianami do 1500 mm, której konstrukcję dopasowaliśmy specjalnie do rynku szwajcarskiego. Przyczepę burtową T683 na zawieszeniu tandem oraz nowość przyczepę skorupową T700 XL. Zwiedzający zaskoczeni byli wielkością i konstrukcją naszych przyczep, dostaliśmy wiele miłych komentarzy i rzeczowych opinii na ich temat.

Przez pięć dni stanowisko PRONAR odwiedziło mnóstwo osób. Odwiedzający byli pod ogromnym wrażeniem jakości prezentowanych maszyn oraz szerokiej gamy produktów jaką Pronar ma w ofercie. Mogli przy tej okazji skorzystać z fachowych porad w zakresie doboru sprzętu. Dla nas wydarzenie to stanowiło doskonała okazja do budowy świadomości marki i rozwoju sprzedaży na wymagającym rynku Szwajcarii.

Zapraszamy do fotogalerii: