Późną wiosną na torze żużlowym Sparty Wrocław ponownie pojawiła się maszyna Pronaru. Nadzwyczajna sytuacja związana ze światową pandemią koronawirusa diametralnie zmieniła plany całego środowiska sportowego. Jednak dobre przygotowanie toru żużlowego wymaga czasu i dużej staranności. Dlatego pracę należało rozpocząć najszybciej jak tylko to było możliwe.
Kolejną maszyną Pronaru, której sprawność i funkcjonalność testowano na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu była równiarka drogowa RD-Z24. Jest to maszyna przeznaczona do równania i naprawy dróg szutrowych oraz innych prac związanych z przygotowaniem terenu pod budowę infrastruktury drogowej. Równiarka jest wyposażona w pięć siłowników, które pozwalają na jej regulację w trzech płaszczyznach. Umożliwia to ustawienie maszyny pod odpowiednim kątem.
Zastosowanie do produkcji równiarki wysokogatunkowych materiałów zapewnia jej długoletnie użytkowanie. Równiarka PRONAR RD- Z24 jest najczęściej wykorzystywana w pracach leśnych i na budowach (w tym przy budowie dróg).
Testy maszyn Pronaru są zawsze okazją do sprawdzenia ich funkcjonalności praz wszechstronności zastosowania. Tak było i tym razem. Przy pomocy równiarki bez żadnych problemów przygotowano nawierzchnię toru do dalszego etapu prac. O efektach zastosowania równiarki Pronaru z uznaniem wyraził się toromistrz Grzegorz Węglarz. Planowane są również kolejne testy maszyn Pronaru na torze Sparty Wrocław.