2 czerwca 2016 r., poznaliśmy najlepszych eksporterów 2016 w województwie podlaskim w ogólnopolskim konkursie ,,Regionalne Orły Eksportu’’ organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. Jego celem jest wskazanie firm oraz osób, które w największym stopniu przyczyniły się do ożywienia polskiego eksportu.
Pronar został uhonorowany w kategorii Innowacyjny produkt eksportowy. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Sławomir Zubrycki, pełnomocnik zarządu ds. funduszy unijnych.
Uhonorowaniu laureatów towarzyszyło forum wymiany doświadczeń podlaskich eksporterów. Podczas wydarzenia aktualne informacje na temat wsparcia polskiego eksportu przedstawili m.in. przedstawiciel resortu spraw zagranicznych i Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku. Odbyły się też dwie debaty z udziałem przedsiębiorców i ekspertów z zakresu internacjonalizacji przedsiębiorstw.
Uroczysta gala wręczenia dyplomów: Regionalne Orły Eksportu 2016:
Ostatnie
- 28 Sty 2021Pronar wiceliderem niemieckiego rynku przyczep
- 22 Sty 2021Finansowanie Fabryczne
- 11 Sty 2021Rośnie zaufanie do przyczep Pronaru
- 30 Gru 2020Z USA do Narwi – nowy samolot we flocie Pronaru
- 30 Gru 2020Innowacyjne wsparcie dla szpitala w Hajnówce
- 16 Gru 2020Pronar nagrodzony za innowacyjność
- 11 Gru 2020Wspieramy młodych innowatorów
- 08 Gru 2020Pronar wyróżniony w rankingu „Wprost”
- 03 Gru 2020Pewny partner w niepewnych czasach
- 24 Lis 2020Pronar wśród „Orłów Innowacji”