PRONAR po raz kolejny pokazał, że produkty firmy z Narwi są bezkonkurencyjne. Tym razem potwierdzili to konsumenci. Dzięki ich głosom mobilny przenośnik taśmowy PRONAR MPT18g zwyciężył w internetowym plebiscycie na Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Ta prestiżowa nagroda pokazuje jak silną pozycję na rynku ma PRONAR i jakim uznaniem cieszą się jego produkty. Otrzymany Złoty Medal jest też świetnym wyznacznikiem innowacyjności przenośnika, jak również dowodem uznania całej branży.

Warto przypomnieć, że to już kolejna nagroda dla MPT18g. Podczas targów Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, decyzją kapituły konkursu, w październiku br. przenośnik dostał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal Wybór Konsumentów za przenośnik PRONAR MPT18g dołącza do dwóch takich nagród otrzymanych w latach ubiegłych. W 2016 roku w głosowaniu triumfował mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010. Rok wcześniej głosy internautów zapewniły zwycięstwo mobilnemu przesiewaczowi bębnowemu PRONAR MPB 18.47.
MPT18g listopad 2017 (58)-1024