Już 23 października w Poznaniu rozpoczną się kolejne targi ochrony środowiska Pol-Eco System 2018. W pawilonie 7A, na stoisku nr 20 swoje maszyny zaprezentuje Pronar. Będzie to miejsce premier dwóch nowych rozdrabniaczy i instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych.

Stacjonarne instalacje to kolejny krok milowy Pronaru w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego i kolejny dowód na to, jak wielką wagę firma przykłada do dbania o środowisko naturalne. Pronar opracował i wdrożył takie rozwiązania, których efektem jest produkcja maszyn tworzących stacjonarne instalacje przetwarzania odpadów. Są to rozwiązania efektywne i nowoczesne. Ich modułowy charakter daje możliwość stałej rozbudowy i dopasowania nowych elementów do istniejących już sortowni.

Targi w Poznaniu to miejsce pierwszej prezentacji mobilnego rozdrabniacza szybkoobrotowego PRONAR MRS 1.53. Swoją krajową premierę będzie tam mieć także mobilny rozdrabniacz jednowałowy PRONAR MRW 1.300 – zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Oprócz premier, na targach zostaną zaprezentowane jeszcze trzy maszyny Pronaru – mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.85h, mobilny przesiewacz bębnowy PRONAR MPB 20.72g i mobilny przenośnik taśmowy PRONAR MPT 24g.

Przedstawiciele Pronaru będą czekać na odwiedzających w dniach 23-25.10, codziennie od godziny 9:00. Na stoisku każdy będzie mógł zasięgnąć informacji na temat maszyn, 24-miesięcznej gwarancji czy atrakcyjnych warunków finansowania zakupu. Serdecznie zapraszamy!