Myśl techniczna Pronaru na całym świecie!!!

W dniach od 23 do 26 maja Pronar uczestniczył w wystawie New Environmental Exposition N-EXPO w Tokio w Japonii. Podczas kilku dni zaprezentowaliśmy produkty z linii recyklingowej, wykonane techniką druku 3D. Miniatury maszyn dały zwiedzającym możliwość wyobrażenia sobie jak te urządzenia wyglądają w rzeczywistości, jakie są ich podstawowe funkcje użytkowe i działanie.

 N-Expo 2017

Głównym tematem targów było nowe podejście do gospodarowania odpadami przez stosowanie nowych technologii i zmianę podejścia obywateli, władz i przedsiębiorstw do tematu ochrony środowiska. Linia maszyn recyklingowych Pronar idealnie wpasowała się w temat targów, dzięki czemu nasza wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem. Ilość osób, która zawitała na stoisko Pronar i zapytała o ofertę przerosła nasze oczekiwania. Zaskoczeniem były również wypowiedzi zwiedzających targi na temat pozycji Pronaru w dążeniu do mądrego zarządzania odpadami przez ich redukcję i przetwarzanie.

Mamy nadzieję, że nasza obecność w Tokio przybliżyła Japończykom europejskie podejście do gospodarki odpadami i w przyszłości nasze mobilne przesiewacze i rozdrabniacze przyczynią się do ochrony japońskiego środowiska naturalnego.

N-Expo 2017 – fotogaleria