W prestiżowym rankingu Perły Polskiej Gospodarki organizowanym przez magazyn „Polish Market” Pronar został wyróżniony w kategorii Perły Duże.

Nagrodę przyznano za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza silną pozycję Pronaru na rynku i pokazuje potencjał drzemiący w 100 proc. polskiej firmie z potężnym zapleczem produkcyjnym.

Ranking „Perły Polskiej Gospodarki” jest opracowywany na podstawie danych 2 tys. firm z całej Polski. Algorytm opracowany przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskim.

W tym roku patronatu honorowego nad galą rozdania pereł udzielili Marszałek Senatu – Stanisław Karczewski, Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Jarosław Gowin, Minister Inwestycji i Rozwoju – Jerzy Kwieciński, Minister Przedsiębiorczości i Technologii – Jadwiga Emilewicz, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Jan Ardanowski, Minister Sportu i Turystyki – Witold Bańka, Przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich – prof. Jan Szmidt oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

To już kolejny tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” przyznany Pronarowi. Taki certyfikat firma z Narwi otrzymała także w 2017 roku.

Pronar - Perły Polskiej Gospodarki 2018