W centrum wystawowym w Brnie odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn Rolniczych TECHAGRO. We współpracy z czeskim dilerem STROM pojawił się tam też Pronar. Ponad 400-metrowe stoisko mogło zobaczyć ponad 110 tys. gości, którzy odwiedzili targi.

Podczas imprezy swoją premierę w Czechach miał rozrzutnik jednoosiowy NV161/4. To solidna i wytrzymała propozycja do precyzyjnego i równomiernego rozrzucania obornika, torfu czy kompostu. Wersja NV161/4 wyposażona jest w skrzynię ładunkową o pojemności ponad 13 metrów sześciennych. Dzięki dużym kołom sprzęt ten świetnie sprawdza się w grząskim terenie.

Na stoisku nie zabrakło także bestsellerów. Wśród nich pojawiły się przyczepy – jednoosiowa T671, tandem T669/1, T700M, T902, belowa T026KM, T025, do przewozu zwierząt T046 oraz hakowa T185. Pronar pokazał tam także owijarkę do bel Z245. To sprawdzone rozwiązania chętnie wybierane przez rolników.

Targi TECHAGRO były świetną okazją do zakupu nowych maszyn. Wszystko dzięki preferencyjnym warunkom finansowania. Każdy z klientów, który odwiedził stoisko Pronaru może skorzystać z nich do końca kwietnia 2018 roku.

Wielkość stoiska Pronaru, liczba maszyn oraz ogromne zainteresowanie odwiedzających dobitnie świadczy o tym, że firma z Narwi na dobre zadomowiła się w Czechach. To kolejny kraj poza Polską, gdzie polskie produkty cieszą się uznaniem.