Od 14 do 18 Listopada 2016 odbyły się w Hanowerze (Niemcy) jedne z największych targów rolniczo – hodowlanych.

Tegoroczne targi osiągnęły  bardzo dobry rezultat. 163.000 odwiedzających (w tym 36.000 z zagranicy) miało okazję zobaczyć prezentowane produkty i usługi 2.629 wystawców. Targi w Hanowerze potwierdziły tym wynikiem że ich moc przyciągania hodowców i fachowców z całego świata nie maleje a ich światowa pozycja jest nadal bardzo mocna. Dla rolnictwa są to jedne z najważniejszych międzynarodowych targów w Niemczech.

Na tego typu wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Pronaru, a był on reprezentowany przez jednego z największych importerów w Niemczech. Na stoisku klienci mieli okazję obejrzeć następujące modele przyczep: przyczepy do przewozu zwierząt T046, T046/1, T046/2 i przyczepę belową T026. Największym zainteresowaniem cieszyła się zmodernizowana przyczepa T046/1 w której zastosowano przedłużoną rampę tylną w celu ułatwienia załadunku i rozładunku zwierząt a także zwiększono komfort  pracy poprzez wbudowanie przednich drzwi po prawej stronie przyczepy (tak jak funkcjonuje to już w przypadku większej przyczepy T046/2).

Stanowisko dilera cieszyło się dużym powodzeniem co owocowało w pozyskaniu nowych klientów i zawarciu nowych umów handlowych.