W dniach 30.03 -1.04. 2017 roku na terytorium Uniwersytetu Aleksandrasa Stulginskisa w Kownie odbyły się największe targi Agro na Litwie – „Ka Pasesi”.
Na powierzchni ponad 41000 m2 swoją ofertę produktową pokazało ponad 400 firm.
Odwiedzający mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami krajowymi, jak i zagranicznymi takich krajów jak: Ukraina, Niemcy czy Czechy.
Pronar zaprezentował na litewskiej wystawie te modele maszyn, które są idealnym rozwiązaniem dla różnych gospodarstw m.in.: przyczepy rolnicze, maszyny do zbioru zielonki.
Pokazaliśmy również kosiarki bijakowe z serii BBK, maszyny komunalne do letniego i zimowego utrzymania dróg.
Z satysfakcją stwierdziliśmy, że produkty Pronaru cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających, a maszyny naszej marki kojarzone są z wysoką jakością, nowoczesnością i funkcjonalnością, będąc przy tym konkurencyjne cenowo. Dlatego też, zapewne już niedługo, pozytywne relacje naszych gości przełożą się na wyniki sprzedażowe.
Dziękujemy za odwiedzenie wystawy i zapraszamy za rok.
Ostatnie
- 06 kwi 2023Przyczepa do transportu trzciny cukrowej T5514
- 20 sty 2023Nowa przyczepa niskopodwoziowa
- 13 gru 2022Potrójne otwarcie na finiszu roku
- 28 lis 2022Nagrodzeni za odpowiedzialność
- 18 lis 2022Uznani za sukcesy w eksporcie
- 15 lis 2022Światowe premiery na targach Bauma
- 23 maj 2022Nowa hala produkcyjna w Siemiatyczach
- 12 maj 2022Centrum stało się marką
- 05 lis 2021Prezes Pronaru uhonorowany przez Prezydenta RP
- 28 paź 2021Wśród ambasadorów biznesu w Dubaju