14 września 2015 premier Ewa Kopacz odwiedziła Pronar, był to jeden z punktów dwudniowej wizyty Rady Ministrów w województwie podlaskim. Pani premier najpierw zwiedziła firmę, jednak w związku z napiętym  grafikiem spotkań  i ograniczonym czasem, nie mogła zobaczyć wszystkich 6 zakładów, ich wielkości,  możliwości produkcyjnych i innowacyjnych technologii w Centrum Badawczo Rozwojowym. Następnie spotkała się z pracownikami i właścicielami spółki. Podczas przemówienia zwróciła szczególną uwagę na jakość naszych wyrobów, na obecność firmy na rynkach międzynarodowych oraz na fakt, że jesteśmy firmą w 100% polską. Szefowa rządu podkreśliła, iż  nasze przedsiębiorstwo jest firmą, która dynamicznie się rozwija, inwestuje w unikalne na skalę europejską rozwiązania w zakresie produktów i technologii.

„Dziękuję za waszą ciężką pracę i życzę, żeby była dobrą wizytówką polskich produktów na świecie” mówiła premier Ewa Kopacz w Narwi.

 

Zobacz opinię premier Ewy Kopacz na temat Pronaru: https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-ewa-kopacz-na-podlasiu-wizyta-w-firmie-pronar.html

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty: