W drugiej połowie listopada 2016 klienci Fabrycznych Punktów Sprzedaży z Koszarówki, Brańska, Andrzejewa, Jaszczołt, Wasilkowa i Sztabina  zwiedzali zakłady produkcyjne Pronaru w Narwi.

Była to druga edycja wyjazdów rolników do  naszej firmy i jak wszystko wskazuje, nie ostania.

Podobnie jak po pierwszej serii wycieczek, bezcenne, pełne pozytywnego zaskoczenia były opinie naszych klientów wyrażone po powrocie do domu. Nasi handlowcy odwiedzając swoich klientów i  oferując im nasze maszyny opowiadają o firmie, o produkcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, o wielkości zakładu, o ilości zatrudnionych osób, itp. Jednak takie  informacje nie do końca obrazują podlaskim rolnikom czym jest nasz firma.  Bodziec wzrokowy podczas zwiedzania fabryk przez naszych gości ostatecznie rozwiewa wszelkie ich wątpliwości. Na PLUS oczywiście ☺

Rolnicy w ciągu kilku godzin zobaczyli m.in.: Wydział Produkcji Osi, Wydział Produkcji Bort, Hurtownię Stali, Wydział Pneumatyki i Hydrauliki, Produkcję przyczep, Wydział Kół Tarczowych i Centrum Badawczo-Rozwojowe.

Część spośród zwiedzających w przeszłości miało okazję odwiedzić już naszą firmę przy okazji dokonywania zakupów m.in. części zamiennych. Po latach, jak zgodnie stwierdzili, wizerunek firmy, jej wielkość, nowoczesność i asortyment produkcji bardzo ich zaskoczył. Szczególne wrażenie na zwiedzających zrobiło Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz  otwarte w lipcu 2016 roku nowoczesne lądowisko, które jest prawdziwym oknem na świat  w regionie północno-wschodniej Polski.

Wycieczki były dla klientów  doskonałą okazją do zadawania pytań na wiele interesujących ich kwestii. Przeprowadzono szereg ciekawych rozmów.

Nasi goście mieli również okazję poznać i przekonać się na własne oczy, jak wysoki poziom warunków socjalnych oferuje Pronar zatrudnionym pracownikom.

Takie bezpośrednie spotkania z naszymi klientami sprawiają, że poznajemy ich potrzeby, możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Oni  sami zaś mają okazję zobaczyć jak powstaje finalny produkt.

Zapraszamy do fotogalerii i do zobaczenia podczas kolejnych edycji.