Szanowni Państwo / Drodzy Partnerzy

Jesteśmy w pełni świadomi faktu, że napływające ostatnio z kraju i świata informacje, w tym zwłaszcza coraz bardziej prawdopodobny scenariusz kolejnego lockdownu w Polsce, mogą wywoływać uzasadniony niepokój. Dlatego informujemy, że nie ma żadnego zagrożenia związanego z realizacją dostaw zamówionych maszyn, komponentów i części zamiennych. Niezależnie od dalszego rozwoju wydarzeń zamierzamy nadal pracować zgodnie z harmonogramem.

Jako producent maszyn i komponentów doskonale zdajemy sobie sprawę, że ich końcowi odbiorcy reprezentują branże, które nie mogą tolerować dłuższych przestojów. Zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego, ciągłości usług komunalnych oraz przetwarzanie odpadów wymagają nieprzerwanego dopływu maszyn i urządzeń służących usprawnieniu tych procesów. Równie silne zobowiązanie odczuwamy wobec wytwórców wykorzystujących w swej działalności elementy pneumatyki i hydrauliki, profile burtowe czy też koła tarczowe naszej produkcji.

Zapewniamy, że wszystkie nasze fabryki działają nieprzerwanie, a wszelkie procesy związane z produkcją odbywają się bez zakłóceń. Dzięki buforowym składom stali jesteśmy też odporni na potencjalne skutki zawirowań na rynku surowców. Pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki mające na celu zapewnienie im maksymalnego poziomu ochrony. Nad bezpieczeństwem ich pracy czuwa specjalnie do tego powołany zespół.

Nieustannie poszerzamy też portfolio produktowe marki, dlatego zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi edycjami katalogów poszczególnych maszyn. Do Państwa dyspozycji stale pozostają nasi przedstawiciele handlowi, którzy zawsze są gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji odnośnie oferty Pronaru.

Pronar Sp. z o.o.