Ministerstwo Rolnictwa i Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej doceniło wkład jaki przez wiele lat Prezes firmy Pronar Sergiusz Martyniuk wniósł w rozwój podlaskiego rolnictwa i obszarów wiejskich oraz działania na rzecz rynku pracy, polityki społecznej lub rodziny.

Nagrodę PRIMUS IN AGENDO otrzymał z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej. Odznaka jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem, przyznawanym osobom fizycznym, organizacjom oraz instytucjom, za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny, które swymi działaniami przyczyniły się do osiągnięć i rozwoju spraw należących do zakresu merytorycznej działalności ministrawłaściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny.

Jest ona wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy wyróżnionego, najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.
PRIMUS-IN-AGENDO_pronarNagrodę WIGOR otrzymał z rąk Ministra Rolnictwa Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela podczas XXIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Nagroda przyznawana jest za szczególny wkład w rozwój podlaskiego rolnictwa i rozwoju wsi.

Szepietowo 2017

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz