Podczas XXII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie w dniu 27.06.2015 roku firma Pronar została uhonorowana prestiżową nagrodą AgroLaur Wolności RP. Na wniosek Stowarzyszenia Agro Biznes Klub w Warszawie przyznano naszej firmie nagrodę, dyplom oraz list gratulacyjny Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi- Marka Sawickiego oraz Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki- Janusza Piechocińskiego.

Wyróżnienie zostało przyznane w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki. Statuetkę oraz dyplomy wręczali przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Odbierający nagrody Karol Dobrzycki odpowiedzialny za dystrybucję fabryczną w firmie Pronar podkreślił, że ta prestiżowa nagroda jest wyjątkowym wyróżnieniem za dotychczasowy wkład firmy w rozwój gospodarki oraz zobowiązuje do dalszej wytężonej pracy w tym zakresie.