Pięć dni, tysiące zainteresowanych, kolejne zamówienia – tak w skrócie można podsumować kolejne największe targi branży recyklingowej IFAT w Monachium – niezwykle pomyślne dla Pronaru.

Na największym polskim, ponad 200-metrowym stoisku znajdującym się w samym centrum hal wystawienniczych firma z Narwi zaprezentowała trzy maszyny – rozdrabniacz jednowałowy PRONAR MRW 1.300 (pierwsza prezentacja), przerzucarkę kompostu PRONAR MBA 4512g (pierwsza prezentacja za granicą) oraz dobrze już znany rozdrabniacz dwuwałowy PRONAR MRW 2.85g. Każdy zainteresowany mógł zajrzeć do środka, a także za pomocą przystawionych schodów obejrzeć zwykle niewidoczne elementy takie jak wanna zsypowa czy wały. Wiele osób korzystało też z możliwości zajęcia miejsca za sterami przerzucarki.

Stoisko Pronaru skutecznie przyciągało uwagę odwiedzających – nie tylko za sprawą zaprezentowanych tam maszyn, ale także wystawionych modeli 3D. W 12 gablotach znalazła się gama recyklingowa Pronaru wykonana w skali. Za pomocą kodów QR znajdujących się tuż obok modeli każdy potencjalny klient miał możliwość szybkiego przeniesienia się na stronę WWW i sprawdzenia szczegółowych danych technicznych, obejrzenia pokaźnej galerii zdjęć oraz filmów z pracy maszyn, a także pobrania katalogu w czterech wersjach językowych.

Dużym udogodnieniem dla odwiedzających były infokioski wyposażone w duże i czytelne ekrany dotykowe. Za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji każdy mógł w szybki sposób zapoznać się z najważniejszymi cechami stojącej przed nim maszyny, przejrzeć jej dane techniczne, zobaczyć podczas pracy, a także przeczytać opis firmy. Intuicyjny interfejs oraz atrakcyjna szata graficzna zachęcały do korzystania z urządzeń.

Pronar po raz kolejny pokazał na arenie międzynarodowej, że jest liczącą się firmą w branży. Potwierdzają to nie tylko słowa padające z ust klientów, ale także zamówienia zebrane w ciągu pięciu dni. To napawa optymizmem i motywuje do dalszej pracy. Kolejne targi IFAT odbędą się w dniach 4-8.05.2020. Mamy nadzieję, że będą równie udane dla Pronaru, co te właśnie zakończone.