W niedzielę 15 maja Fabryczny Punkt Sprzedaży w Wasilkowie przywitał swoich klientów w Dniu Otwartym. W corocznej, cyklicznej imprezie odbywającej się w połowie maja, pomimo niesprzyjającej pogody, uczestniczyło ponad 400 osób.  Zwiedzający byli pod dużym wrażeniem widząc odświeżony wizerunek punktu, z pełnym asortymentem maszyn marki Pronar oraz innych producentów.  Specjalnie wyeksponowane były maszyny do uprawy roli i pielęgnacji roślin, zbiorniki na paliwo oraz miniładowarki.  Czas przed sianokosami sprzyjał prezentacji pełnej linii maszyn zielonkowych.

Szczególną uwagę na klientach wzbudziła po raz pierwszy prezentowana przyczepa objętościowa samozbierająca T 400R, wyposażona w podbieracz i rotor.
Obejrzeć można było także nowe modele przyczep belowych takie jak: T028KM (przyczepa z hydraulicznie podnoszonymi i opuszczanymi ścianami bocznymi) i T026 KM (przyczepa z możliwością zamontowania kłonic do przewozu kłód). Obie łączą funkcje przyczep rolniczych i leśnych. Wiele maszyn zagregowanych było z ciągnikami, dzięki temu każdy mógł z bliska poznać zasady ich działania i zobaczyć jak będą się prezentować w pracy.

Podczas Dnia Otwartego do klientów skierowana była specjalna oferta cenowa oraz liczne konkursy i atrakcje. Najmłodszym  gościom czas umilał konkurs plastyczny ,,Pronar oczami dziecka”. Z wielką satysfakcją pracownicy FPS Wasilków odbierali wyrazy sympatii i podziękowania ze strony zadowolonych klientów za dotychczasową współpracę.

Jednak wszystko co dobre szybko się kończy.

Fabryczny Punkt Sprzedaży w Wasilkowie już teraz zaprasza wszystkich za rok.

Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia.