Jak co roku, w Fabrycznym Punkcie Sprzedaży Pronar w Sztabinie, odbyły się dni otwarte.

Impreza odbyła się 11 czerwca 2017r. W dniach otwartych udział wzięli zaproszeni goście z powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, suwalskiego, sokólskiego, oleckiego, oraz gołdapskiego. Zwiedzający mogli zapoznać się z nowościami oferowanymi przez firmę Pronar. Ponadto zaproszeni goście mogli zapoznać się również z kompletnymi ofertami maszyn do transportu, nawożenia, zbioru zielonki czy nawet utrzymania i pielęgnowania dróg i poboczy.

Wśród przybyłych gości największe zainteresowanie wzbudziły najnowsze rozrzutniki serii NV, maszyny zielonkawe oraz modele przyczep o ładowności od 6 do 12 ton. Klienci mogli zapoznać się również z rodzajami finansowania maszyn przez firmę Pronar. Każdy zainteresowany klient mógł również indywidualnie otrzymać symulację finansowania. Podczas dni otwartych nie zabrakło również pytań o nowe fundusze unijne. Głownie przyszli młodzi rolnicy patrzą z dobrej perspektywy na produkty oferowane przez naszą firmę. Jakość i dobra cena idą w parze by osiągnąć sukces zapewniali.

Przy rytmach lekkiej muzyki, zebrani goście częstowali się ciepłymi przekąskami.

Podczas spotkania stali oraz przyszli klienci otrzymywali upominki i gadżety od pracowników Fabrycznego Punktu Sprzedaży.

Podsumowując, podczas imprezy odwiedziło nas około 300-400 osób. Przybyli goście byli zadowoleni z prezentacji maszyn oraz obsługi. Zapewniali, że na pewno pojawią się w naszym Punkcie jeszcze nie raz, bo bardzo sobie cenią firmę Pronar i ludzi którzy w niej pracują.