Zakup profesjonalnych maszyn recyklingowych to inwestycja na lata. Dlatego warto decydować się na sprawdzony sprzęt z pewną ochroną. W myśl tej zasady Pronar oferuje 24-miesięczną gwarancję na pełną dostępną obecnie gamę maszyn recyklingowych.

2 lata gwarancji oferowane są w standardzie w mobilnych rozdrabniaczach wolnoobrotowych, mobilnych przesiewaczach bębnowych i mobilnych przenośnikach taśmowych. Jest to jasny znak dla kupującego, że nabył sprzęt godny zaufania.

Wydłużona ochrona gwarancyjna to efekt wieloletniego doświadczenia w produkcji zaawansowanych technologicznie wyrobów, korzystania z wysokiej jakości maszyn produkcyjnych oraz przemyślanego planowania. Ważnym procesem jest też testowanie w Centrum Badawczo-Rozwojowym. Dzięki temu nabywa się pewność, co do zastosowanych rozwiązań.

Pronar jako jeden z nielicznych producentów tego typu maszyn sam wytwarza wiele wykorzystywanych podzespołów – konstrukcje główne, elementy pneumatyki i hydrauliki, profile stalowe czy elementy z tworzyw sztucznych. To z kolei daje możliwość kontroli powstawania maszyny na wielu etapach.

Zakup sprzętu Pronaru to pewna i bezpieczna inwestycja. Wszystkie obecnie dostępne maszyny firmy z Narwi są objęte 24-miesięczną gwarancją – przyczepy, sprzęt do zbioru zielonki, osprzęt do ciągników, paszowozy oraz maszyny komunalne. Szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele handlowi.