Po kilku miesiącach od ogłoszenia wyników, statuetka Złotego Medalu Wybór Konsumentów za mobilny przenośnik taśmowy PRONAR MPT 18g wreszcie trafiła w ręce Pronaru. Odebrał ją Wojciech Klepacki (kierownik działu komunalnego) z rąk wiceprezesa zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich pana Tomasza Kobierskiego podczas uroczystej gali w Poznaniu.

Przyznana nagroda to efekt głosowania internetowego. Wygrana w tym plebiscycie cieszy podwójnie, bo udało się po nią sięgnąć dzięki ogromnemu zaangażowaniu konsumentów. To świadczy o dużym zaufaniu do produktów marki Pronar.

Mobilny przenośnik taśmowy PRONAR MPT 18g jest już multimedalistą. Podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, decyzją kapituły konkursu, w październiku ubiegłego roku maszyna dostała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Warto przypomnieć, że to już kolejna taka nagroda przyznana produktom Pronaru. W 2016 roku w głosowaniu triumfował mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010. Rok wcześniej głosy internautów zapewniły zwycięstwo mobilnemu przesiewaczowi bębnowemu PRONAR MPB 18.47.