Już 22 lipca o godzinie 12:00 nastąpi uroczyste otwarcie Fabrycznego Punktu Sprzedaży Pronaru w Łanach 32A k. Markuszowa (woj. lubelskie). To wyjątkowe uzupełnienie gęstej siatki dilerskiej lidera branży rolniczej, komunalnej i recyklingowej z Narwi. Pierwsi klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty, a także atrakcyjne nagrody. Na powierzchni ponad 9 tys. m2 wygospodarowano miejsce na zaprezentowanie prawie 70 maszyn.

Razem z Prezesem Rady Właścicieli Pronaru Sergiuszem Martyniukiem wstęgę przecinać będą lokalni włodarze, przedstawiciele duchowieństwa, ośrodków doradztwa rolniczego, a także Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. To niezwykle ważne wydarzenie dla Pronaru, bo odbywa się w roku, kiedy firma świętuje swoje trzydziestolecie.

Na otwarciu nie może zabraknąć samych rolników. Otwarcie punktu jest bowiem bezpośrednią odpowiedzią na wielokrotnie zgłaszane przez nich zapotrzebowanie na tego typu inwestycję w woj. lubelskim. Wśród zaprezentowanych maszyn znajdą się przyczepy o różnej ładowności i przeznaczeniu (m.in. popularne PT610 czy pojemna T700XL), rozrzutniki oraz asortyment do zbioru zielonek – kosiarki (zarówno tylne jak i frontowe), prasy belujące, owijarki, zgrabiarki oraz przetrząsacze. Nie zabraknie paszowozów, które świetnie wpasowują się w profil nowoczesnych gospodarstw i osprzętu do ciągników.

Otwarcie Fabrycznego Punktu Sprzedaży w Łanach będzie też świetną okazją do zapoznania się z ofertą komunalną Pronaru. Pojawią się tam zamiatarki, kosiarki bijakowe, wysięgniki wielofunkcyjne, a także przypominające o nadchodzącym sezonie – pługi oraz posypywarki.

Fabryczny Punkt Sprzedaży w Łanach zlokalizowano w bardzo dogodnym miejscu. Znajduje się w pobliżu drogi krajowej nr 12. Prowadzi do niego asfaltowy dojazd, a szeroki wjazd na posesję umożliwia łatwe manewrowanie nawet dużym sprzętem. Oprócz utwardzonej powierzchni ponad 9 tys. m2 do punktu należą jeszcze 3 hektary pola, gdzie w przyszłości organizowane będą niezwykle pożądane przez rolników pokazy maszyn.

Punkt w Łanach dołącza do sześciu już prężnie działających w Sztabinie, Koszarówce, Wasilkowie, Andrzejewie, Brańsku i Jaszczołtach. Wszystkie z nich są zlokalizowane na terenie woj. podlaskiego. Klienci mogą tu liczyć na fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji zamówień, a także bardzo atrakcyjne ceny.