W dniach 03-07 lipca 2019 po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w targach Okra w Finlandii. Wydarzenie to odbywa się co dwa lata, w miejscowości Oripaa. Na wielu stoiskach wystawcy z różnych krajów prezentowali swoje produkty oraz usługi. Wraz z naszym fińskim dystrybutorem na stoisku zaprezentowaliśmy przekrój naszego portfolio:

  • Przyczepy specjalistyczne
  • Gamę produktów do zbioru zielonki oraz osprzętu do ładowacza
  • Sprzęt komunalny

Maszyny z każdego sektora cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko. Wystawa odbyła się w okresie koszenia łąk, więc zwiedzający często skupiali się na maszynach służących do zbioru zielonki. Grono zainteresowanych naszym sprzętem było licznie reprezentowane przez specjalistyczne firmy sektora komunalnego jak też przez użytkowników prywatnych. Wielu z nich jest już posiadaczami naszego sprzętu. Dzięki ich obecności mogliśmy otrzymać informację zwrotną o funkcjonalności naszych maszyn.
Myśląc już o kolejnym sezonie letnim zwiedzający zapoznawali się z ofertą do zbioru zielonki, poznawali szczegóły ich konstrukcji oraz zastosowane w nich rozwiązania. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również nowinki produktowe i techniczne wchodzące niebawem do seryjnej produkcji. Wyświetlane na ekranach materiały multimedialne pozwoliły na kompleksową prezentację zasad działania poszczególnych produktów i wzbudzenie większego zainteresowania ofertą naszej firmy.

Zapraszamy ponownie !!