W ostatni weekend czerwca Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Szepietowo zgromadził hodowców bydła a także bardzo wielu wystawców i gości z całego kraju.
PRONAR po raz kolejny był sponsorem głównym tego wydarzenia, które jak co roku przyciągnęło dziesiątki tysięcy zwiedzających.
Po raz kolejny Pronar zaskoczył odwiedzających wielkością stoiska oraz ilością prezentowanego sprzętu. Wśród maszyn znalazły się między innymi przyczepy burtowe, skorupowe, rozrzutniki, wozy paszowe, cała linia do zbioru zielonki wraz z nowościami, a także ciągniki i letni sprzęt komunalny.
Pracownicy Pronaru dwoili się, aby porozmawiać czy doradzić w doborze maszyn wszystkim zainteresowanym.
Prezentowano też koła tarczowe oraz elementy pneumatyki i hydrauliki własnej produkcji.
Z okazji obchodów 30-lecia działalności firmy Prezes Zarządu Spółki PRONAR Pan Sergiusz Martyniuk odebrał jubileuszową nagrodę uznania przekazaną z rąk Dyrekcji Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Sukcesu gratulował również Minister Rolnictwa Pan Jan Krzysztof Ardanowski, który gościł też na stoisku Pronaru.
Dzięki ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi i nieustającym innowacjom wprowadzanym w Pronarze firma jest największym pracodawcą w regionie a także wiodącym producentem kół do maszyn wolnobieżnych na świecie.
PRONAR przoduje w sprzedaży przyczep i maszyn rolniczych a także komunalnych i recyklingowych produkowanych w Narwi, Narewce, Strabli, Siemiatyczach i Hajnówce.
Serdecznie dziękujemy za to, że byliście z nami i mamy nadzieję, że ujrzymy się za rok.

Zapraszamy do fotogalerii: