Choć jest powszechnie kojarzony z maszynami i produkcją przemysłową na dużą skalę, Pronar to przede wszystkim firma stworzona przez ludzi i dla ludzi. Tu wyznaje się prostą, ale niezwykle istotną zasadę, że stworzenie dobrego produktu i tym samym satysfakcja klienta, nie będą możliwe bez szczerego zaangażowania tworzących go pracowników. Trzydziestoletnia droga od małej firmy produkcyjnej w Narwi do przemysłowego giganta dowiodła, że konsekwentna troska o potrzeby zatrudnionych potrafi przełożyć się na rynkowy sukces.

Dobre zaplecze dla kariery

Pronar tworzy dziś 2300 pracowników przebywających na co dzień w ośmiu podlaskich fabrykach oraz biurze konstrukcyjnym w Wągrowcu. Pośród tak licznej kadry nietrudno jest znaleźć osoby, które z Pronarem związały się od początku swojej drogi zawodowej, nierzadko przechodząc tu wszystkie dostępne dla nich szczeble kariery. Zdobyte w jej toku kompetencje były istotnym wkładem w rynkowy sukces spółki.Wiele takich historii składa się na zasłużoną opinię Pronaru jako „kuźni talentów”. Firma dokłada też wszelkich starań, aby praca przebiegała nie tylko efektywnie, ale też w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Stale rozbudowywane zaplecze technologiczne i parki maszynowe umożliwiają nowoczesną i wydajną produkcję oraz nieustanną pracę nad innowacjami w firmowym Centrum Badawczo-Rozwojowym. Nowocześnie wyposażone budynki ułatwiają komfortową pracę, a flota pojazdów służbowych i firmowe lotnisko pozwalają na wykonywanie zadań w każdym miejscu na świecie. Niedawno została też powołana Szkoła Szybowcowa PRONAR, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów będzie można uzyskać licencję pilota szybowcowego.
Firma dysponuje też bogatym zapleczem socjalnym, na który składają się m.in. służbowe, mieszkania w pobliżu fabryk, szkoła szybowcowa dla pracowników oraz własne stołówki. Tam, w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze można każdego dnia zjeść ciepły, domowy posiłek.

Drzwi zawsze otwarte

Konsekwentne trzymanie się zasady, że to ludzie tworzą firmę, sprawia że drzwi Pronaru zawsze były i będą otwarte dla specjalistów, począwszy od ślusarzy i spawaczy, poprzez wykwalifikowanych inżynierów i konstruktorów, a na handlowcach i menedżerach kończąc. Firma jest zainteresowana pozyskiwaniem zarówno osób mających za sobą bardziej bogate doświadczenie zawodowe, jak też świeżo upieczonych absolwentów uniwersytetów i politechnik, którzy szukają odpowiedniego miejsca dla rozpoczęcia swojej kariery. Ci drudzy na każdym kroku mogą liczyć na merytoryczne wsparcie swoich bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów.
Niewątpliwym ułatwieniem dla tych, którzy są nią zainteresowani jest fakt prowadzenia przez firmę trzech biur rekrutacyjnych, które można znaleźć obecnie w Siemiatyczach, Narwi i Białymstoku.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz składania CV na adres rekrutacja@pronar.pl