Największa ekspozycja urządzeń rolniczych Pronar w Szepietowie dobiegła końca. Ponad 70 maszyn rolniczych zaprezentowanych w Szepietowie okazało się sprzedażowym strzałem w dziesiątkę.

Targi w Szepietowie to największe na Podlasiu wydarzenie z branży rolno-spożywczej, stanowiące platformę kompleksowej dyskusji o potrzebach polskiej wsi i polskich hodowców.
To również platforma spotkań polskich producentów sektora rolno-spożywczego, sektora maszyn i urządzeń rolniczych, środków do produkcji rolnej z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całego województwa, umożliwiającą nawiązanie relacji handlowych, a także inwestycyjnych.

W tym roku przy idealnej letniej pogodzie, nasze stoisko odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. (110 tysięcy odwiedziło całe targi).

Podczas trwania wystawy Prezes Sergiusz Martyniuk odebrał z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Krzysztofa Jurgiela odznaczenie „Wigor” za szczególny wkład w rozwój podlaskiego rolnictwa i rozwoju wsi.

W ciągu 2 dni targowych odebraliśmy od klientów wiele ciepłych słów na temat funkcjonalności i jakości maszyn Pronar.
Wielu z nich zdecydowało się na podpisywanie zamówień już podczas trwania wystawy.
Pracownicy PRONAR informowali również o systemie Finansowania Fabrycznego z oprocentowaniem 0% bez odsetek oraz przekazywali informacje o nowych programach unijnych dotyczących zakupu maszyn.

Szczególnie dużo pytań dotyczyło maszyn obecnych po raz pierwszy na tego typu imprezach takich jak: wóz paszowy z podwójnym ślimakiem o pojemności 14m3 oraz kosiarki PDC 300 na kołach o szerokości 3,0m.
Serdecznie dziękujemy wszystkich gościom za odwiedzenie naszego stoiska, interesujące rozmowy które będą dla nas inspiracją do jeszcze lepszego poziomu spełniania oczekiwań klientów.

Wszystkim mówimy-do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do fotogalerii: