Pronar po raz kolejny wsparł Stowarzyszenie Podlasie 4×4 podczas organizacji rajdu terenowego Duch Puszczy, m.in. fundując nagrody. Impreza odbyła się w okolicach miejscowości Gródek (woj. podlaskie). Firmowy team stanowili Wojciech Klepacki (kierownik działu sprzedaży krajowej sprzętu komunalnego i recyklingowego) i Tomasz Kotowicz (kierownik działu sprzedaży krajowej sprzętu rolniczego), którzy trasę pokonali Nissanem Patrolem. Rajd Duch Puszczy od kilku lat jest imprezą, na której nie może zabraknąć naszego zespołu.

Rajd Duch Puszczy 2018 – to już ósma edycja!!!

W rajdzie wystartowało prawie 180 załóg. Zbiórkę wyznaczono na parkingu stacji benzynowej Pronaru w miejscowości Waliły-Stacja, gdzie zrobiło się bardzo tłoczno. Mimo tylu aut, wszyscy wystartowali sprawnie z punktu wyznaczonego nieopodal zalewu w Gródku. Wtedy zaczęły się przygody z wertepami, licznymi koleinami, dołami, podjazdami i grząskimi łąkami.

Rajd odbywał się w koleżeńskiej atmosferze – na każdym etapie można było liczyć na pomoc innych załóg. Ta była niezbędna, kiedy samochodom nie udawało się „wyjechać z opresji” o własnych siłach. Na niektórych odcinkach trasy nie wytrzymywały konstrukcje stworzone specjalnie do pokonywania trudnych przepraw. Dużym wsparciem uczestników był kompletnie wyposażony samochód serwisowy Pronaru. Wiele drużyn mogło dotrzeć do mety tylko dzięki przeprowadzanym na miejscu naprawom, często z użyciem spawarki.

Ósma odsłona Ducha Puszczy przeszła już do historii. Organizatorom dziękujemy za możliwość wsparcia tak niestandardowej imprezy, a uczestnikom – za współzawodnictwo i pomocną dłoń. Mamy nadzieję, że za rok załóg będzie jeszcze więcej.


Rajd Duch Puszczy 2018 GródekRajd Duch Puszczy 2018 Gródek