Niezwykle cieszy to, że firma Pronar została po raz kolejna zauważona w rankingu „Orły Wprost”. Po edycji ogólnopolskiej, przyszedł czas na wyróżnienie regionalne.

Dyplom odebrał Sławomir Zubrycki – pełnomocnik zarządu Pronaru. Gala odbyła się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. Wzięli w niej udział przedstawiciele ministerstwa rolnictwa, władze województwa i podlascy parlamentarzyści. Galę poprowadził Jacek Pochłopień – redaktor naczelny tygodnika „Wprost”.

Wyróżnienie otrzymane w Suwałkach to już kolejna nagroda dla Pronaru w rankingu „Orły Wprost”. W grudniu 2017 roku firma została uznana za największego producenta maszyn rolniczych w Polsce, za co przyznano statuetkę. W 100 proc. polskiemu Pronarowi udało się wtedy przegonić nawet światowych gigantów.

Sukcesy Pronaru to efekt ciężkiej pracy. O tym, że warto, świadczą jednak nie tylko zdobywane nagrody, ale przede wszystkim wysokie miejsca w rankingach sprzedaży. Pronar jest od 2003 roku niekwestionowanym liderem rynku sprzedaży przyczep rolniczych w Polsce. W Niemczech pod względem rejestracji nowych przyczep firma z Narwi zajmuje drugie miejsce. Wielkim powodem do dumy jest także trzecia lokata na świecie w produkcji kół do maszyn wolnobieżnych.

Kolejne nagrody niezwykle cieszą – szczególnie w roku, kiedy Pronar obchodzi 30-lecie swojego istnienia. Motywują też jednak do dalszej, wytężonej pracy.