Już 23 i 24 czerwca w Szepietowie odbędzie się X Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego połączona z XXV Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych oraz Dniami Doradztwa Rolniczego. Sponsorem głównym tego prestiżowego wydarzenia pod patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego będzie Pronar.

Firma z Narwi przywita odwiedzających na największym stoisku całych targów. Pojawi się tam ponad 60 maszyn Pronaru. Wśród nich liczne przyczepy – m.in. popularna T680, efektowna T028KM z podnoszonymi hydraulicznie ścianami bocznymi czy potężna T900 z przesuwną przednią ścianą skrzyni ładunkowej umożliwiającą łatwy rozładunek w niskich pomieszczeniach. Nie zawiodą się też osoby szukające dla siebie rozrzutnika. W Szepietowie zobaczą zarówno modele mniejsze (np. NV161/1), jak i największe dostępne (NV161/5 i N262/1). Odwiedzających z całą pewnością przyciągnie również szeroka gama maszyn zielonkowych. Na stoisku Pronaru pojawi się także sekcja komunalna. Zagregowane z ciągnikami Kioti zostaną zamiatarki, wysięgniki wielofunkcyjne oraz różne głowice.
W przypadku każdej maszyny będzie można liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony przedstawicieli handlowych Pronaru. Wszyscy z chęcią odpowiedzą na pytania nie tylko dotyczące danych technicznych, porad eksploatacyjnych czy finansowania fabrycznego oraz zakupu z pomocą funduszy unijnych.

Zbliżająca się impreza w Szepietowie to największe wydarzenie tego rodzaju na Podlasiu. W ubiegłym roku w ciągu dwóch dni wystawę odwiedziło ponad 110 tys. osób. Liczymy na to, że w tym roku frekwencja będzie jeszcze większa. Serdecznie zapraszamy!