Pronar już po raz kolejny uczestniczył w największych targach maszyn i urządzeń budowlanych i górniczych Bauma w Monachium. We współpracy ze swoimi niemieckimi dilerami zaprezentował mobilny przesiewacz bębnowy MPB 20.55.

Targi w Monachium to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu największych i najbardziej znaczących producentów z branży. Obecność Pronaru dała jasno do zrozumienia odwiedzającym, że firma z Narwi jest wiarygodnym i poważnym partnerem.

Podczas licznych rozmów z klientami z rożnych stron świata udało się przedstawić szeroką ofertę Pronaru. Wiele pytań dotyczyło nowości – w tym serii przenośników MPT 15g, 18/1g i 24/1g, jednowałowego rozdrabniacza wolnoobrotowego MRW 1.300 czy rozdrabniacza szybkoobrotowego MRS 1.53. Pojawili się także przedstawiciele prasy, którzy chcieli przedstawić w swoich relacjach targowych firmę Pronar i z zainteresowaniem słuchali o coraz większym zasięgu działalności.

Jednym z gości na stoisku był sam Prezes Rady Właścicieli Pronaru Sergiusz Martyniuk. Podczas swojej wizyty rozmawiał z przedstawicielami dilerów i klientami. Była to unikalna możliwość zapoznania ich z wizją firmy oraz bardzo sprecyzowanymi planami na przyszłość.

Wspólne przygotowywanie targów Bauma 2019 z naszymi dilerami to jasny przekaz pokazujący, na co stawia Pronar. Głównym celem na najbliższe lata, niezależnie od dalszego rozwoju i prac nad nowymi maszynami, jest budowanie siatki dilerskiej opartej tylko na sprawdzonych i rzetelnych partnerach o ugruntowanej pozycji na rynku. To gwarancja zarówno coraz większej dostępności produktów Pronaru jak i obsługi posprzedażowej na bardzo wysokim poziomie.

Tegoroczne targi Bauma to rekordowa edycja. W ciągu siedmiu dni odwiedziło je więcej niż 620 tys. osób z ponad 200 krajów. Takiego zainteresowania targami nie odnotowano jeszcze nigdy w ciągu 65-letniej historii. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 4-10 kwietnia 2022 roku. W międzyczasie wszystkich profesjonalistów z branży czeka jeszcze IFAT, do którego firma Pronar już rozpoczyna przygotowania. To największe targi ochrony środowiska na świecie także odbywające się w Monachium. Warto zatem już teraz zarezerwować sobie termin 4-8 maja 2020 roku.