W dniach 26-28 sierpnia 2015 w miejscowości Slagelse (Dania) odbyły się targi ogrodnicze i maszyn sektora komunalnego „Have & Landskab 2015”. Udział w nich wzięli najbardziej liczący się dystrybutorzy sprzętu.

Targi odbywają się cyklicznie co 2 lata i skierowane są głównie do  osób profesjonalnie związanych z sektorem maszyn komunalnych. Nawet deszczowa pogoda nie przeszkodziła ponad 10 tys. zwiedzającym  przybyć na teren wystawy. Tegoroczna edycja miała najlepszy wynik w historii targów.

Firma PRONAR reprezentowana była przez wieloletniego importera, firmę Praestbro Maskiner A/S. Na stoisku zaprezentowano szereg produktów do zimowego utrzymania dróg (pługi, odśnieżarki oraz posypywarki). Na uwagę zasługuje też fakt, iż PRONAR zaakcentował swoją rosnącą pozycję na rynku prezentując największą ilość modeli przyczep wykorzystywanych przez firmy komunalne i budowlane wśród wszystkich wystawców (kamieniarka T701, niskopodwoziowa RC2100/2,  jednoosiowa T655 oraz dwie przyczepy hakowe T285 i T286). Były to pierwsze zagraniczne targi, na których pokazano najnowszy model przyczepy hakowej PRONAR T286.

Zaprezentowane produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno sprzęt zimowy przed zbliżającym się sezonem, jak i rodzaje przyczep używane przez cały rok.

Do zobaczenia na kolejnej edycji w 2017 roku!

 

Zapraszamy do fotogalerii: