W dniach 20-23 lutego w Gdańsku w AMBEREXPO odbędzie się międzynarodowy kongres, gdzie delegaci, naukowcy i eksperci będą dyskutować na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie zimowego utrzymania dróg. W takim gronie nie mogło zabraknąć PRONARU – lidera branży komunalnej.

Organizatorem wydarzenia jest PIARC – Światowe Stowarzyszenie Drogowe oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. To jedno z najważniejszych, największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego rodzaju. Odbywa się co cztery lata w różnych miejscach świata – tym razem po raz pierwszy zawita do Polski.

Plan tegorocznej edycji przewiduje osiem bloków tematycznych, które będą zgodne z głównym tematem „Zapewnienia bezpiecznej i zrównoważonej obsługi dróg w zimie”. Zaprezentowanych zostanie 140 referatów opartych na najnowszych badaniach i doświadczeniach w zakresie zarządzania drogami zimą oraz 170 prezentacji plakatowych. Uczestnicy będą mieli także okazję zdobyć praktyczne doświadczenie podczas wizyt technicznych.
Pronar_PUV_3003M
Rangi wydarzeniu dodaje spotkanie na najwyższym szczeblu politycznym. Podczas sesji ministerialnej przy okrągłym stole spotkają się ministrowie z Europy i Azji. Tematem ich rozmów będzie bezpieczna i efektywna obsługa dróg w zimie oraz ich konserwacja w kontekście zrównoważonego rozwoju.

Przedstawicieli PRONARU będzie można spotkać na firmowym stoisku w hali A. Serdecznie zapraszamy do zajrzenia i rzeczowej rozmowy na temat zimowego utrzymania dróg. Z racji dostarczanych przez PRONAR urządzeń, które w tym pomagają, lider branży z Narwi z powodzeniem może tytułować się ekspertem w tej dziedzinie.

Oferta PRONARU jest niezwykle bogata w maszyny przeznaczone do zimowego utrzymania dróg. Znajduje się w niej ponad 120 modeli pługów, posypywarki, które można zagregować z dowolnym nośnikiem, a także odśnieżarki. Znajdą tu coś dla siebie zarówno firmy zajmujące się utrzymaniem niewielkich powierzchni jak i te, w których gestii leżą autostrady czy drogi szybkiego ruchu. Warto dodać, że produkty PRONARU można spotkać także za granicą.
STOPKA_mala