Nasza firma znalazła się wśród zwycięzców konkursu „Dobra Firma” organizowanego przez ogólnopolski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców. Pronar wyróżniono w kategorii „Najlepszego Innowatora” województwa podlaskiego w 2020 r.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest największą organizacją pracodawców w Polsce, zrzeszającą obecnie ponad 50 tys. przedsiębiorstw. Partnerami konkursu zostały m.in. Agencja Rozwoju Przemysłu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polski Fundusz Rozwoju.

Kandydatów, a następnie laureatów nagrody „Dobra Firma” selekcjonowano na podstawie twardych danych finansowych dostarczonych przez jedną z renomowanych agencji wywiadu gospodarczego. Ostatecznie eksperci ZPP wyłaniali zwycięzców w czterech kategoriach – Pronar uznali za „Najlepszego Innowatora” spośród dużych i średnich firm z województwa podlaskiego.

Jest nam miło, że Państwa firma znalazła się w tak szacownym gronie – napisał w liście gratulacyjnym Cezary Kaźmierczak, prezes ZPP. – Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszego rozwoju na miarę planów i oczekiwań. Oby Państwa produkty usługi cieszyły się niesłabnącym uznaniem klientów i kontrahentów, a prowadzone działania przynosiły kolejne sukcesy.

Zwieńczeniem konkursu była gala, którą zrealizowano w formule internetowej. Pronar reprezentował na niej Radosław Bielecki, dyrektor ds. eksportu maszyn recyklingowych.