W dniach 29 – 30.06.2016 miała miejsce jedna z największych imprez targowych z sektora rolniczego w Skandynawii – wystawa Borgeby Fäldagar w Szwecji.

Wystawa jak co roku cieszyła się ogromną popularnością. W ciągu dwóch dni targi odwiedziło ok. 22 tys. ludzi.

Targi Borgeby Fäldagar gromadzą największe światowe marki z sektora rolniczego. Są doskonałą okazją do prezentacji maszyn rolniczych. Bardzo istotnym i cennym elementem targów z punktu widzenia klienta jest możliwość przyjrzenia się maszynom podczas pracy, które są prezentowane w trakcie pokazów demo odbywających się w różnym czasie.

Dzięki współpracy z naszym szwedzkim dystrybutorem, mieliśmy możliwość po raz pierwszy zaprezentowania wybranego asortymentu przyczep marki PRONAR. Na targach zostały pokazane przyczepy PRONAR T683, PRONAR T680, przyczepa hakowa PRONAR T386 wraz z kontenerem KO6500 – zestaw jest nowością w ofercie firmy PRONAR. Ponadto została zaprezentowana przyczepa PRONAR T700 oraz kamieniarka PRONAR T679/3, która również jest nowym produktem w ofercie przyczep.

Stoisko firmy PRONAR cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający byli pod ogromnym wrażeniem prezentowanego sprzętu jak również samej firmy PRONAR.
Udział w tej jakże prestiżowej wystawie był bardzo cenny. Dzięki obecności firmy PRONAR na targach bardzo wyraźnie zaznaczyliśmy obecność naszej marki na rynku szwedzkim i tym samym umocniliśmy swoją pozycję. Osiągnięcie tego było możliwe dzięki doskonale rozwijającej się współpracy z naszym obecnym kontrahentem.

Zapraszamy do foto galerii.