Już kolejny raz mieliśmy zaszczyt gościć na targach AGRITECHNICA 2023, które odbyły się w dniach 12-18 listopada w Hanowerze. Targi te stanowią najważniejszą imprezę branży AGRO nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Z racji na przerwę w organizacji targów spowodowaną pandemią Covid-19, tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem gości.

Na powierzchni ponad 440 000m2, w 24 halach, 2800 wystawców z 53 państw prezentowało nowoczesną myśl techniczną, którą oglądało ponad 470 000 gości z całego świata. W tym gronie znalazła się także nasza firma. Swoją ofertę przedstawiliśmy na dwóch stoiskach dedykowanych technice rolniczej oraz komunalnej. Goście mogli zobaczyć m.in.:

Wozy asenizacyjne serii TG z kompozytowymi zbiornikami – z niskim środkiem ciężkości ułatwiającym manewrowanie, wysoką odpornością na korozję (dzięki zastosowaniu kompozytów) oraz możliwością zastosowania aplikatorów doglebowych lub standardowego rozlewacza udarowego

Przyczepę skorupową T8724 – opartą na tridemie, o imponującej ładowności 23,5t i pojemnością sięgającą nawet do 45m3 (w wersji z nadstawami)

Wóz przeładowczy T743M – zmodernizowaną wersję modelu T743 z powiększoną pojemnością skrzyni (do 43m3) oraz szybkim czasem rozładunku sięgającym do 12t/min

– Wózek dolly TD218 – idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają efektywnego sposobu podłączenia naczepy do ciągnika o dopuszczalnej ładowności do 18000kg przy prędkości 40 km/h

Przyczepę niskopodwoziową RC2200H – z wytrzymałym zawieszeniem typu boogie oraz hydraulicznie podnoszoną, poszerzaną platformą ładunkową i regulowanymi najazdami. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania nadstaw do transportu materiałów przestrzennych.

Przyczepę budowlaną T679/4MN – łączącą w sobie możliwość transportu nie tylko klasycznego ładunku, ale także towarów na paletach EURO, a nawet małej koparki (dzięki ładowności 8,5t oraz czterech zaczepów mocujących wewnątrz skrzyni i aluminiowych najazdów).

Dwustronną kosiarkę dyskową tylną PDD1050C z kondycjonerem – z hydrauliczną możliwością adaptacji szerokości koszenia w zakresie 9,7m – 10,5m, co zapewnia wysoką wydajność podczas pracy

Mobilny rębak MR-15 – łączący lekkość (masa całkowita 750kg), łatwość w transporcie (zaczep kulowy Ø50mm) oraz wysoką wydajność.

Swoje portfolio zaprezentowały także Wydziały Kół Tarczowych (koła do maszyn wolnobieżnych) oraz Wydział Pneumatyki i Hydrauliki (siłowniki hydrauliczne dostosowane do szerokiej gamy maszyn)

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko i do zobaczenia na kolejnych edycjach targów Agritechnica!