Już 10 lutego w Expo Mazury w Ostródzie rozpocznie się Mazurskie Agro Show. Na terenie nowoczesnego kompleksu wystawienniczego pojawi się także PRONAR.

Na ponad 500-metrowym stoisku nr 172 w hali 5-6 lider branży rolniczej, komunalnej i recyklingowej zaprezentuje kilkadziesiąt maszyn. Wśród nich premiery: dwuślimakowy paszowóz DVMP-14, przetrząsacz PWP770T i zgrabiarka karuzelowa ZKP900D. Oprócz nich pojawią się kosiarki dyskowe, bijakowe, przyczepy rolnicze, rozrzutniki, a także maszyny komunalne.

W podjęciu decyzji pomagać będą handlowcy PRONARU, którzy z chęcią opowiedzą o możliwościach zaprezentowanych produktów, 24-miesięcznej gwarancji na maszyny zielonkowe, a także o korzystnym finansowaniu fabrycznym. Dostępne będą również katalogi z kompletnym opisem całej oferty PRONARU razem ze szczegółowymi danymi technicznymi.

Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia stoiska PRONARU. Wstęp na teren targów jest bezpłatny. Maszyny można oglądać w dniach 10-11 lutego w godzinach 9:00-17:00. Dla wszystkich odwiedzających dostępny będzie darmowy parking. Patronat honorowy nad wystawą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Krzysztof Jurgiel.