Na mapie obecności maszyn recyklingowych Pronaru na świecie możemy wpiąć nową pinezkę -mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.85 z silnikiem Diesla trafił do Chin. W ślad za nim udali się pracownicy Pronaru, aby przeszkolić przyszłych właścicieli z obsługi i konserwacji nowej maszyny.

Dzięki profesjonalnej obsłudze posprzedażowej rozdrabniacz będzie pracował długo pod okiem wykwalifikowanego pracownika. Przedstawiciele firmy, która kupiła rozdrabniacz (w tym prezes zarządu), wyrażali zadowolenie ze skuteczności i jakości rozdrobnionego materiału.

Rozdrabniacz będzie pracował przy przetwarzaniu odpadów komunalnych, korzeni drzew, a także lekkiego złomu przemysłowego, w tym rowerów.

Cieszymy się z coraz większych zasięgów sprzedaży, dziękujemy za okazane nam zaufanie i czekamy na następne zamówienia i długą współpracę.

Mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.85 z silnikiem Diesla to uniwersalne narzędzie pracy. Jest idealnym rozwiązaniem wspomagającym przetwarzanie różnych materiałów – od odpadów komunalnych, z rozbiórek po korzenie drzew. W zależności od zapotrzebowania zgłaszanego przez klienta, możliwe jest zamówienie wersji kołowej (europejska homologacja, która pozwala ciągnąć maszynę z prędkością nawet 100 km/h), hakowej (agregacja z przyczepami i zabudowami hakowymi) i gąsienicowej (samodzielne przemieszczanie i praca w najtrudniejszych warunkach).

Pronar posiada kompletną linię produktów recyklingowych. Zawiera się w niej nie tylko mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.85, ale także mobilne przesiewacze bębnowe z serii PRONAR MPB, mobilne przenośniki taśmowe PRONAR MPT oraz przerzucarka kompostu PRONAR MBA 4512g. Tak skompletowana oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.