W tym roku XXIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie odnotowała kolejny sukces, Pronar był Głównym Sponsorem.

25 i 26 czerwca na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbyła się największa w północno- wschodniej Polsce wystawa. W tym roku XXIII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób, w sobotę nawet mecz 1/8 finału EURO 2016 (Polska- Szwajcaria) nie przeszkodził miłośnikom nowoczesnego rolnictwa w odwiedzeniu targów w Szepietowie.

Było co oglądać…

  • kilkaset stoisk wystawców krajowych i zagranicznych
  • niemal 1000 zwierząt hodowlanych
  • kilka hektarów powierzchni wystawowych
  • mnóstwo pokazów
  • tysiące konkursów

Przez dwa dni trwania imprezy odbyła się niezliczona ilość spotkań edukacyjnych, biznesowych i konferencji poświęconych tematyce rozwoju i problemów z jakimi boryka się współczesne rolnictwo oraz hodowli zwierząt gospodarskich.

Dwudziesty trzeci raz hodowcy z całego kraju wystawili do konkursu zwierzęta użytkowe, hodowlane i ozdobne, które walczyły o tytuł czempiona w kilkunastu kategoriach. Wystawcy, oprócz technologii, maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, zaprezentowali nowości, które weszły do sprzedaży w 2016 roku. Wszyscy mogli skorzystać z serwisu doradczego, przetestować maszyny oraz zobaczyć je w akcji podczas pokazów polowych.

Pronar, jako główny sponsor wystawy, zaprezentował na największym stoisku wystawowym swoje maszyny oraz koła tarczowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, części zamienne i profile burtowe. Wyspecjalizowani przedstawiciele z wszystkich działów odpowiadali na wszystkie pytania zwiedzających. Prezentowane ciągniki, przyczepy, maszyny do zbioru zielonek i sprzęt komunalny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem sprzedając się „na pniu”. Stoisko Pronaru odwiedziły tysiące osób, które zapoznały się z ofertą oraz nowościami, handlowcy odbyli mnóstwo spotkań. Wystawa była niepowtarzalną okazją dla rolników, aby poznać nowości i z bliska przyjrzeć się nowoczesnym maszynom, a dla nas aby wysłuchać naszych klientów i jeszcze lepiej dopasowywać ofertę do ich potrzeb.

Na stoisku Pronaru w niedzielę przez cały dzień koncertował zespół Art Pronar, który zagrał znane i ulubione piosenki, nie zabrakło też specjalnych dedykacji dla tych, którzy podczas trwania wystawy kupili prezentowane maszyny.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejne imprezy targowe.

Pronar Głównym Sponsorem w Szepietowie-  fotorelacja z XXIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

Pronar Głównym Sponsorem Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie