Pronar znalazł się w wąskim gronie reprezentantów biznesu zaproszonych przez Województwo Podlaskie na Wystawę Światową Expo 2020 w Dubaju. Przedstawiciele naszej firmy wezmą udział w seminarium poświęconemu potencjałowi inwestycyjnemu i walorom gospodarczym regionu.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Pawilonie Polskim na Expo 2020 w środę, 20 października br. Podczas seminarium biznesowego „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” nasi reprezentanci poruszą zagadnienia związane z innowacjami technologicznymi w dziedzinie produkcji maszyn recyklingowych, kół tarczowych oraz maszyn rolniczych. Czyli dziedzinach, w których Pronar jest nie tylko krajowym liderem, ale również marką rozpoznawalną na rynku globalnym.

Województwo podlaskie jest pierwszym z regionów Polski prezentowanym w pawilonie naszego kraju podczas tej nie tylko największej, ale też najbardziej prestiżowej imprezy promocyjnej na świecie. Expo 2020 jest pierwszą ze światowych wystaw zlokalizowaną w kraju arabskim. Obejmuje powierzchnię 4,38 km2 i szacuje się, że przez 6 miesięcy trwania odwiedzi ją 18 milionów gości ze wszystkich zakątków świata. Hasło Pawilonu Polski to „Kreatywność inspirowana naturą”.

Więcej na temat działań misji gospodarczej w Dubaju na investinpodlaskie.pl