Kilka dni temu w Wilnie na Litwie odbyła się Konferencja zorganizowana wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie. W spotkaniu udział wzięli Radca, Kierownik Wydziału Jerzy Tarasiuk, diler Pronaru, reprezentanci naszej firmy oraz przedstawiciele samorządów, firm sprzątających i zajmujących się przetwarzaniem odpadów na Litwie.

Przedmiotem spotkania była prezentacja oferty maszyn komunalnych i recyklingowych Pronar. Na konferencji zostały poruszone tematy z zakresu nowoczesnych metod przetwarzania odpadów. Nasze maszyny recyklingowe spotkały się z dużym entuzjazmem gości w związku ze zbliżającymi się zmianami w strategii gospodarki odpadami komunalnymi na Litwie.

Uczestnicy konferencji mieli okazję skonsultować swoje uwagi z dilerem Pronaru na Litwie oraz bezpośrednio z użytkownikiem Mobilnego przesiewacza Bębnowego, który wyraził bardzo pochlebnie opinie co do jakości i efektywności działania maszyny w stosunku do przystępnej ceny.

Uczestnicy konferencji z uznaniem wypowiadali się na temat oferty maszyn Pronar, co zapewne przełoży się na konkretne korzyści biznesowe.