Z ogromną dumą i radością informujemy, że Prezes Rady Właścicieli firmy PRONAR – p. Sergiusz Martyniuk, znalazł się w ścisłym gronie finalistów do prestiżowej nagrody, przyznawanej przez Polską Radę Biznesu w kategorii „Sukces”.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu przez wielu dziennikarzy często nazywana jest „Biznesowymi Oskarami”, a tradycja jej przyznawania trwa nieprzerwanie od 2012 roku. Otrzymują ją osoby, które poprzez ciężką pracę, odwagę oraz determinację w dążeniu do celu wpływają na tworzenie polskiego przemysłu. Zgłoszeni kandydaci poddawani są wnikliwej ocenie ponad 25-osobowej Kapituły, składającej się z ogólnopolskich autorytetów życia gospodarczego, naukowego i kulturowego, ale także laureatów wszystkich poprzednich edycji plebiscytu i rodzin założycieli Nagrody PRB.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu przyznawana jest w czterech kategoriach, objętych patronatem nieżyjących już założycieli i prezesów Polskiej Rady Biznesu: kategoria „Działalność społeczna” pod patronatem Andrzeja Czerneckiego; „Nagroda Specjalna” pod patronatem Jana Wejcherta, a także kategoria „Sukces” pod patronatem Jana Kulczyka, przyznawana „za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek.”

Bycie finalistą nagrody PRB w kategorii „Sukces” jest uznaniem najwyższego poziomu działań firmy Pronar oraz jej znaczenia dla polskiego przemysłu. Nominacja ta podkreśla także zaangażowanie Pronaru w doskonałość, innowacyjność i dynamiczny rozwój. Sukces Prezesa Sergiusza Martyniuka stał się inspiracją dla przedsiębiorców w Polsce. Jego droga pokazuje, że dzięki determinacji w dążeniu do celu, ciężkiej pracy i innowacyjności można osiągnąć niezwykły, ale też trwały sukces w biznesie. Firma Pronar – będąca niekwestionowanym liderem w produkcji przyczep, maszyn zielonkowych, komunalnych i recyklingowych, a także bogatej oferty podzespołów stanowi tego dowód.

Cieszymy się, że wkład oraz wieloletnia praca Prezesa firmy PRONAR w umacnianie polskiego przemysłu zostały docenione przez znamienitych członków Polskiej Rady Biznesu. Uznanie to jest nie tylko osobistym osiągnięciem Pana Sergiusza Martyniuka, ale także zbiorowym zaszczytem dla całego zespołu firmy Pronar. To prestiżowe wyróżnienie jest także motywacją do dalszego dynamicznego rozwoju nie tylko w Polsce, ale także na rynkach światowych.

Serdecznie gratulujemy Prezesowi Sergiuszowi Martyniukowi tego zasłużonego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!