Centrum Wystawowe PRONAR

Centrum Wystawowe Pronaru to unikalne miejsce stworzone z myślą o naszych gościach. Ta stała ekspozycja fabryczna zajmuje teren ponad 10 ha, co czyni ją przedsięwzięciem niespotykanym w skali co najmniej europejskiej. Na tej ogromnej przestrzeni udało nam się pokazać pełne portfolio naszych maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych, a także pokazać potęgę Pronaru w dziedzinie komponentów. Celem centrum jest nie tylko prezentacja oferty, ale również pokazanie technologii i innowacyjności stojących za naszymi rozwiązaniami.

Centrum składa się z dwóch części – placu wystawowego, gdzie rozmieszczono maszyny skupione wg. rodzin produktów oraz dwóch hal. Mniejsza z nich jest obecnie w całości poświęcona felgom do maszyn wolnobieżnych, w których produkcji Pronar jest światowym wiceliderem. W drugim z budynków znajdziemy m.in. ekspozycje poświęcone pneumatyce i hydraulice, osiom i układom jezdnym oraz tworzywom sztucznym. Swoje miejsce mają tam też elementy poszczególnych grup maszyn oraz makiety mobilnych i stacjonarnych linii do sortowania odpadów.

Ekspozycja mieści się tuż obok fabryki Pronaru w Siemiatyczach, do których dojazd ułatwia położenie miasta przy transeuropejskiej trasie Via Carpatia (krajowa S-19). Cześć gości dociera do centrum samolotami floty powietrznej Pronaru. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerami zdjęć ze dotychczasowych wizyt dostępnymi poniżej. Tym bardziej, że zdecydowana większość gości zwiedza również pozostałe nasze fabryki.