POL-ECO-SYSTEM to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska. Było to prawdziwie biznesowe spotkanie w międzynarodowym gronie.

O tym, że targi POL-ECO-SYSTEM mają coraz bardziej wymiar międzykontynentalny, świadczy nie tylko liczne grono zagranicznych wystawców biorących udział w tegorocznej edycji, ale również specyfika zwiedzających.  Na poznańskie spotkanie branży ochrony środowiska zjechali klienci z całego świata. Pojawili się goście nie tylko z takich krajów, jak Czechy, Niemcy, Włochy, ale też pojawili się klienci ze Szwecji i Danii. To czołowa piątka krajów, do których eksportują wystawcy z targów POL-ECO-SYSTEM. Nie zabrakło gości również z innych państw, jak Austria, Gruzja, Francja, Belgia, Holandia, Luksemburg, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania czy nawet odległa Japonia.

Na tegorocznych targach w Poznaniu zaskoczyliśmy wszystkich. „To był nokaut dla konkurencji”- tak komentuje większość uczestników, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Na targach przedstawiliśmy nasze najnowsze rozwiązania dla branży komunalnej. Nowy model mobilnego przesiewacza bębnowego, mobilny rozdrabniacz  wolnoobrotowy nowe modele pługów, posypywarek i ciągnik Pronar 5340 w komunalnej odsłonie przyciągały uwagę tysięcy odwiedzających. Targi były platformą wymiany informacji i okazją do bezpośredniego spotkania z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami oraz do przeprowadzenia bardzo konkretnych rozmów handlowych zarówno dotyczących aspektów bieżącej współpracy, jak i nowych jej obszarów.

Podsumowując: Targi POL-ECO-SYSTEM to kolejny sukces i potwierdzenie wysokiej pozycji marki Pronar w branży

Zapraszamy do fotogalerii i obejrzenia filmu