Expoactiv (Urugwaj) to największe targi rolnicze w tej części świata.  Podczas czterech dni trwania imprezy, aż 300 wystawców promowało nowoczesne technologie,  maszyny rolnicze i usługi dla rolnictwa. W tym roku nie zabrakło również  polskiego akcentu. Setki klientów odwiedziło stoisko naszego dilera i z zainteresowaniem oglądało  produkty Pronar. Także wielu urugwajskich rolników miało okazję zobaczyć i przetestować maszyny na żywo.  Nowa marka i  wysoka jakość, nie tylko przyciągały uwagę zwiedzających, ale można przypuszczać, że zainteresowanie ofertą Pronaru  i pochlebne opinie na temat rozwiązań konstrukcyjnych przełożą się na zamówienia.

Na wystawie rolnicy mogli zobaczyć przyczepę T663/2, rozsiewacze nawozów FD1-M05L i FD2-M10, kosiarkę PDK 220 i zgrabiarkę ZKP 420. Przyczepa okazała się hitem wystawy, doceniono zarówno jakość wykonania oraz nowoczesną i innowacyjną konstrukcję, w porównaniu z produktami lokalnych producentów.

Przedstawiciel naszego dilera udzielił wywiadu lokalnej telewizji  na temat obecności i przyszłości marki Pronar na urugwajskim rynku. Stoisko Pronaru odwiedził również szef Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Buenos Aires,  pan Jan Włodarczyk, który  wyraził zadowolenie z obecności polskiej marki  na urugwajskim rynku.

 

 

Zapraszamy do fotogalerii: